Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
28.4°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

50 lat Gminy Międzyrzec Podlaski

19 czerwca 2024 11:37 | autor: red.Mi

Gminna Biblioteka Publiczna w Międzyrzecu Podlaskim zaprasza na spotkanie promocyjne poświęcone publikacji "50 lat Gminy Międzyrzec Podlaski".

W 2023 r. Gmina Międzyrzec Podlaski świętowała jubileusz 50-lecia istnienia samorządu. Z tej okazji podjęto inicjatywę opracowania publikacji "50 lat Gminy Międzyrzec Podlaski". Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” - Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Kwota dofinansowania - 32.272 zł.

Publikacja zawierająca informacje o walorach poszczególnych miejscowości, ich historii, obiektach dziedzictwa kulturowego, historycznego i naturalnego, miejscach, wydarzeniach, przedsięwzięciach, działalności ludzi. W książce zostanie opisana każda z 35 miejscowości gminy Międzyrzec Podlaski – jej unikatowość, specyfika i przemiany.

REKLAMA

" Książka zrodziła się z miłości do miejsca, w którym mieszkamy i żyjemy, a o które z troską dbali nasi ojcowie " - podkreślają jej twórcy, którzy zapraszają na spotkanie promocyjne.

Spotkanie odbędzie się 27 czerwca o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Wysokim.

REKLAMA
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny