Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
6°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Cierpliwe Misie czekają

26 maja 2014 21:12 | autor: redakcja/Alicja Gaszewska

Niedoróbki i niedociągnięcia w realizacji prac remontowych przyczyna opóźnienia oddania do użytku budynku ochotniczej straży pożarnej w Misiach.

Po podpisaniu umowy na odnowienie remizy strażackiej w Misiach przez sołtysa wsi Stanisława Karwowskiego i inwestorem z Kocka, Tadeuszem Fiborkiem (firma budowlana Tadexim) mieszkańcy wsi mieli nadzieję, że remont przebiegnie zgodnie z planem. Niestety, nie stało się tak - termin oddania placówki oddalano o kolejne tygodnie. 6 maja remiza po długich opóźnieniach zyskała nową podłogę, elewację, oraz została odnowiona całościowo. Niektóre zmiany okazały  się jednak zmianami na gorsze. Drzwi wejściowe się nie domykały, podłoga również nie spełniała określonych norm. Ostatecznie oddanie strażnicy oddalono kolejny raz, chociaż remiza ze względu na swoją rolę jest bardzo ważna. Od dawna w Misiach działa OSP, której większość stanowi młodzież. Od kilku lat ten oddział zajmuje czołowe miejsca w konkursach i przeglądach strażackich, wszyscy mają więc nadzieję, że efekt końcowy remontu strażnicy będzie zadowalający.

Dodaj swój komentarz:
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny