Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
28.4°C
Kontakt
gmina Drelów

Eugeniusz Szabaciuk z odznaczeniem "Zasłużony dla Gminy Drelów"

19 czerwca 2024 11:06 | autor: red.Mi
Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego w gminie Drelów (fot. Marek Jóźwik)

Podczas II sesji rady gminy Drelów radni podjęli uchwałę o przyznaniu Eugeniuszowi Szabaciukowi odznaczenia "Zasłużony dla Gminy Drelów".

Radni w dniu 19 czerwca podjęli uchwałę o przyznaniu medalu "Zasłużony dla Gminy Drelów" Eugeniuszowi Szabaciukowi na wniosek wójta Piotra Kazimierskiego, który w ten właśnie sposób postanowił uhonorować wieloletniego pracownika urzędu i mieszkańca gminy.

- Eugeniusz Szabaciuk jest wyjątkowo pozytywną osobą, zasłużoną ze wszech miar dla naszego samorządu. Jako pracownik urzędu i jako osoba pomagająca innym na prawach działalności antyalkoholowej, także jako kolega, sołtys i radny. Myślę, że wiele zrobił dla tego, aby nasz samorząd wyglądał tak, jak wygląda. W związku z tym jak najbardziej zasłużył na nasze wyróżnienie - argumentował wójt Piotr Kazimierski .

REKLAMA

REKLAMA
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny