Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
-1°C
Kontakt
gmina Drelów

GCK zaprasza na konkurs "A po wszystkim..."

24 marca 2020 22:15 | autor: Anna Ostapiuk

Gminne Centrum Kultury w Drelowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "A po wszystkim...", w którym można puścić wodze fantazji i zaprezentować najbardziej oczekiwaną rzeczywistość, którą zastaniemy po zakończeniu epidemii i akcji #zostańwdomu".

Przedmiotem konkursu jest nagranie krótkiego filmiku trwającego 1-3 minuty zawierającego propozycję spędzenia czasu wolnego po zakończeniu akcji #zostańwdomu, związanej z pandemią koronawirusa. Film może mieć charakter amatorskiego wystąpienia video, wywiadu, krótkiego przedstawienia, teatrzyku, animacji poklatkowej, pokazu slajdów lub innego kreatywnego ujęcia tematu. W filmie musi pojawić się kartka z hasłem konkursowym "A po wszystkim...".

Aby wziąć udział w konkursie należy dodać komentarz w postaci filmu konkursowego, klikając pod postem konkursowym na profilu Facebook Gminnego Centrum Kultury w Drelowie na ikonę "Dodaj zdjęcie lub film". Ponadto pracę konkursową należy przesłać do 3 kwietnia 2020 r. na adres mailowy apowszystkim.gck@gmail.com. W opisie filmu należy umieścic treść "Film konkursowy A po wszystkim..." oraz imię i nazwisko autora.

Jury przyzna 3 miejsca uczestnikom konkursu. Laureaci otrzymają bony do Empiku o łącznej wartości 550 zł: I miejsce - 200 zł, II miejsce - 150 zł, III miejsce - 100 zł. Dodatkowo zostanie przyznana nagroda publiczności w wysokości 100 zł.

- T ematyka i forma przekazu dowolna, ważne jest jak najbardziej kreatywne podejście do tematu - zachęcają Organizatorzy - Czy opowiesz o tym w formie video-bloga, czy to wyśpiewasz, namalujesz, zrobisz teatrzyk, wyrecytujesz napisany przez siebie wiersz, pokażesz jakieś ćwiczenie, bo tęsknisz za aerobikiem, będziesz żonglował piłką, bo chce Ci się w końcu zagrać z kumplami ... Zrób co tylko chcesz, znajdź własny sposób, żeby w twórczy sposób zaprezentować, co zrobisz jak tylko wyjdziesz z domu . Nie ma znaczenia czym nagrasz swoją produkcję: kamerą, telefonem czy aparatem.

W konkursie nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, skierowany jest do mieszkańców gminy Drelów. Celem konkursu jest pobudzenie kreatywności wśród społeczności lokalnej, możliwość zaprezentowania własnej twórczości, a także nabycie (doskonalenie) umiejętności posługiwania się nowoczesnymi technologiami, szczególnie w okresie czasowego zamknięcia placówek kultury i oświaty. Celem konkursu jest również promowanie komunikatów instytucji rządowych oraz sanitarno-emidemiologicznych dotyczących przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, w tym przypadku poprzez pozostanie w domu w czasie trwania pandemii.

Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są tutaj .

Dodaj swój komentarz:
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny