Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
-1°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Konkurs "Chłopiec z Wadowic" - zaproszenie

22 maja 2020 00:10 | autor: Anna Ostapiuk

Na konkurs plastyczny inspirowany dzieciństwem Świętego Jana Pawła II zaprasza Gminna Biblioteka Publiczna w Międzyrzecu Podlaskim.

Aby mieć szansę wygrania jednej z 6 nagród i 2 wyróżnień w konkursie, należy wykonać pracę plastyczną na papierze typu brystol w formacie A3 lub A4 dotyczącą dzieciństwa i okresu młodzieńczego Świętego Jana Pawła II. Tematyka zadania opiera się o szczególny cel, jakim jest przedstawienie dzieciom drogi życiowej Karola Wojtyły i umożliwienie im utożsamienia się i zaprzyjaźnienia z "Lolkiem".

Jako inspirację Organizatorzy polecają książki "Chłopiec z Wadowic" Małgorzaty Skowrońskiej, "Młode lata papieża" Pawła Zuchniewicza i ,,Jan Paweł II, czyli jak Karolek został papieżem”.

Jedną pracę konkursową wykonaną dowolną techniką plastyczną, np. farby plakatowe, akwarela, kredki, ołówek, wydzieranka, węgiel, kolaż itp., należy zgłosić i osobiście dostarczyć do siedziby GBP w Międzyrzecu Podlaskim zs. w Wysokim lub jej filii do dnia 25 września 2020 r. Prace zostaną ocenione w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-IV i V-VIII. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z terenu gminy Międzyrzec Podlaski.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Urzędu Gminy Międzyrzec Podlaski ⇒ konkurs Chłopiec z Wadowic .

Dodaj swój komentarz:
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny