Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
3°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Konopnicka pędzlem malowana - zaproszenie

18 maja 2020 18:40 | autor: Anna Ostapiuk

Misie zapraszają uczniów gminnych szkół do udziału w konkursie plastycznym popularyzującym twórczość Marii Konopnickiej. Na uczestników, którzy zilustrują dowolny fragment utworu autorki, czekają atrakcyjne nagrody.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać samodzielnie pracę plastyczną opartą o fragment jednego z licznych utworów polskiej poetki i nowelistki. Zdjęcie pracy konkursowej przygotowanej techniką malarską w formacie A4 należy przesłać na adres mailowy organizatora: szkola_misie@miedzyrzecgmina.pl nie później niż do dnia 29 maja 2020 r.

Nadesłane prace uczestników oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych: I grupa – klasy 0-III, II grupa – klasy IV-VI, III grupa – klasy VII-VIII. Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników nastąpi w pierwszym tygodniu czerwca. Na zwycięzców czekają nagrody i wyróżnienia.

Organizatorem Gminnego Konkursu Plastycznego „Twórczość Marii Konopnickiej pędzlem malowana” , którego głównym celem jest popularyzacja twórczości literackiej oraz rozwijanie dziecięcej wrażliwości i wyobraźni plastycznej, jest Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Misiach. Konkurs jest skierowany do społeczności szkolnej gminy Międzyrzec Podlaski.

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (19 maja 2020 16:02)
  Konkurs gminny
  Konkurs jest skierowany do społeczności szkolnej gminy Międzyrzec Podlaski.
  autor: Redakcja

  (19 maja 2020 14:57)
  ...
  Czy ten konkurs jest dla uczniów tylko gminy Międzyrzec ?
  autor: E

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny