Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
8°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Międzynarodowo w „Trójce”

26 marca 2021 09:10 | autor: redakcja/ZPO3

Od lutego uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim uczestniczą w międzynarodowych lekcjach języka angielskiego.

Z inicjatywy Małgorzaty Goś-Marciniak i Anny Sawczuk uczniowie klas siódmych, szóstych i trzecich przystąpili do międzynarodowego projektu "Meet my class". W ramach tego projektu organizowane są lekcje języka angielskiego on-line z dziećmi uczącymi się w różnych zakątkach Europy, a nawet świata. Dotychczas odbyły się spotkania z uczniami mieszkającymi w Meksyku, Azerbejdżanie, Włoszech, Turcji, Indonezji, Rosji, Francji, Bułgarii, Indiach i Grecji.

Takie niecodzienne lekcje są niezwykłą okazją do rozwijania zarówno kompetencji językowych, jak też poszerzania wiedzy na temat kultury, historii czy zwyczajów danego kraju oraz zaprezentowania naszej Ojczyzny jako kraju pełnego niezwykłych miejsc, mającego bogatą historię i ciekawe obyczaje.

Dodaj swój komentarz:
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny