Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
11.3°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Międzynarodowy sukces Dominiki Bułhak

17 lutego 2024 09:05 | autor: Izabela Hodun / red.

Uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim Dominika Bułhak piosenką francuską wyśpiewała trzecie miejsce w Międzynarodowym Konkursie Digi-Talenty.

W XXX edycji Międzynarodowego Konkursu "Digi-Talenty" do komitetu organizacyjnego wpłynęło 345 zgłoszeń ponad 500 uczestników, reprezentujących różnorodne dziedziny artystyczne, takie jak taniec, wokal, malarstwo i gra na instrumentach. Edycja konkursu przyciągnęła utalentowanych artystów z 12 krajów, a mianowicie z Australii, Macedonii, Mołdowy, Ukrainy, Polski, Bułgarii, Litwy, Malezji, Białorusi, Portugalii, Turcji i Łotwy. To międzynarodowe zróżnicowanie podkreśliło różnorodność talentów na światowym poziomie.

Oceną prezentacji zajęło się międzynarodowe jury, które składało się z doświadczonych ekspertów z różnych dziedzin artystycznych. Ich profesjonalne podejście i kompetencje miały kluczowe znaczenie dla sprawiedliwej oceny wystąpień.

Dominika Bułhak zaprezentowała francuską piosenkę "Du vent, des most" Garou. Za przygotowanie językowe odpowiedzialna była Izabela Hodun.

Występ Dominiki można obejrzeć tutaj ⇒ Dominika Bułhak - Du vent, des mots

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny