Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
11.0°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Międzyrzec na wilczym tropie

20 lutego 2024 17:17 | autor: redakcja

Ruszyły zapisy do XII edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ”Tropem Wilczym”. W tym roku ta ogólnopolska impreza odbędzie się 3 marca.

Od godz. 11 pracować będzie Biuro Zawodów w Zespole Szkół Technicznych przy ul. Warszawskiej 30. Tam odbędzie się weryfikacja uczestników oraz wydawane będą pakiety startowe z unikatowymi koszulkami.

Bieg wystartuje o godz. 12, tradycyjnie z ulicy Kościelnej, gdzie znajduje się mural poświęcony Żołnierzom Niezłomnym. Uczestnicy będą mieli do pokonania symboliczny dystans 1963 metrów, upamiętniający rok śmierci ostatniego żołnierza podziemia niepodległościowego, który poległ w walce czynnej – Józefa Franczaka pseud. Lalek.

Swój udział w biegu można zgłosić telefonicznie pod numerem 83 371 20 15. Nie trzeba wnosić żadnych opłat. Organizatorzy zapewniają opiekę medyczną.

- Bieg „Tropem Wilczym” organizujemy w Międzyrzecu Podlaskim już po raz ósmy. Połączenie polskiej historii i sportowej rywalizacji to świetny sposób, by uczcić pamięć o bohaterach naszej Ojczyzny. Zapraszamy wszystkich zdolnych do przebiegnięcia dystansu. Mile widziane będą całe rodziny. A po biegu zapewniamy ciepły posiłek. Będzie można również sprawdzić swoje umiejętności na szkolnej strzelnicy – zachęca wicestarosta Janusz Skólimowski.

Regulamin Biegu

Oświadczenie Uczestnika Biegu

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (23 lutego 2024 12:50)
  Covid zapomnieli wykreślić, a oświadczenie dotyczy przetwarzania danych osobowych.
  autor: gość

  (23 lutego 2024 12:03)
  W oświadczeniu jest mowa o stanie zagrożenia epidemicznego. Przecież tego już nie ma.
  autor: gość

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny