Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
29.6°C
Kontakt
gmina Drelów

Najważniejsza jest rodzina - koncert charytatywny w Drelowie

17 czerwca 2024 11:10 | autor: red.Mi

Społeczność Szkoły Podstawowej w Drelowie zaprasza na koncert charytatywny. Wystąpią utalentowani uczniowie, a wydarzenie będzie okazją do zbiórki pieniężnej na rzecz chłopca cierpiącego na mózgowe porażenie dziecięce.

4,5-letni Pawełek, brat jednego z uczniów Szkoły Podstawowej im. Unitów Drelowskich w Drelowie, choruje na mózgowe porażenie dziecięce, a jego rehabilitacja i leczenie są dla rodziców bardzo kosztowne. Z pomocą przyszedł uczniowski samorząd i Szkolna Grupa Wolontariatu, które w maju i czerwcu organizowały kiermasz i loterię fantową, a już w najbliższy czwartek zapraszają do udziału w koncercie charytatywnym.

Koncert charytatywny pod hasłem "Najważniejsza jest rodzina" odbędzie się 20 czerwca o godz. 18:00 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Drelowie.

Tego dnia wystapią na scenie uczennice i absolwentki miejscowej szkoły:
- Gabriela Kieczka
- Alicja Maksymiuk
- Anna Ciok
- Zofia Pepa
- Julia Podgajna
- Iga Golczuk
- Aleksandra Tarasiuk
- Izabela Kieczka

REKLAMA

Bilety do nabycia w szkole oraz w GCK w dniu koncertu.

- Niech to wydarzenie będzie nie tylko okazją do wsparcia finansowego, ale również pretekstem do wspólnego spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół - zachęcają organizatorzy.

REKLAMA
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny