Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
5°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Okna Tisser będą produkowane w Międzyrzecu

15 października 2017 03:26 | autor: Tekst sponsorowany

Od grudnia w mieście swoją działalność rozpocznie ogólnopolski producent stolarki okiennej firma Vito. To kolejny duży zakład, który na lokalizację swojej produkcji wybiera właśnie Międzyrzec Podlaski. Docelowo, zatrudnienie znajdzie w nim ponad 50 osób.

Firma Vito, właściciel marki Tisser, może pochwalić się ponad 17-letnim doświadczeniem w branży stolarki otworowej. Firma, jako jedna z najszybciej rozwijających się w naszym regionie na początku roku 2017 rozpoczęła budowę zupełnie nowej inwestycji z innowacyjną i najnowocześniejszą  w Polsce technologią produkcji. W Międzyrzecu powstaje obiekt, w którym staną linie produkcyjne, biurowiec z zapleczem administracyjnym, oraz showroom dla Klientów indywidualnych, inwestorów i architektów.

Firma rozpoczęła swoją działalność od najważniejszego elementu, czyli od zdobycia doświadczenia sprzedażowego w regionie, działając przez 12 lat, jako dealer dużego producenta okien. W ten sposób firma zbudowała know-how oraz praktyczne kompetencje w zakresie sprzedaży, montażu stolarki otworowej i zdobyła zaufanie Klientów..

Wiedza i praktyczne doświadczenie zaowocowały w 2011 roku stworzeniem marki okien Tisser i otwarciem pierwszej własnej linii produkcyjnej w Klimach. Fabryka w Klimach produkuje do dnia dzisiejszego wysokiej jakości okna z PVC i aluminium, które są montowane nie tylko w naszym regionie, ale również eksportowane do wymagających klientów Skandynawii i krajów Beneluxu.

Kompleksowe rozwiązania produktowe oferowane są w trzech różnych standardach stolarki otworowej (linie produktowe Osmose, Nexus i Eco) dopasowując się do różnorodnych wymagań Klientów pod względem parametrów technicznych i designu. Dla najbardziej wymagających Klientów polecane są okna Osmose w nowoczesnym kształcie i nieograniczonych możliwościach kolorystycznych, które dzięki zastosowaniu ciepłych pakietów 3-szybowych, ciepłej ramki i profili 6-cio komorowych, zapewniają maksymalne oszczędności na ogrzewaniu, spełniając wymogi budownictwa pasywnego.

Innowacyjny park maszynowy, który będzie pracował w Międzyrzecu, to najnowsze rozwiązania europejskich inżynierów. Unikatowa, w pełni zautomatyzowana, technologia zgrzewania profili PVC gwarantuje najwyższą jakość połączeń i niespotykaną do tej pory na polskim rynku estetykę zgrzewów. To jakość, która będzie wyznaczać nowe standardy na europejskim rynku.

Nowa fabryka ruszy w grudniu bieżącego roku, zatrudnienie w firmie wzrośnie do ponad 50 osób. Możliwości produkcyjne fabryki będą ponad 3-krotnie wyższe od obecnych. Z linii będzie zjeżdżać rocznie ponad 15000 szt. okien, co umożliwi rozwinięcie działań eksportowych i zdobycie nowych rynków zbytu dla okien Tisser. Wprowadzenie nowej technologii, przyspieszy dynamiczny rozwój nie tylko firmy, ale i całego naszego regionu.

Dodaj swój komentarz:
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (21 września 2018 18:51)
  Serwus. Ile osob z miedzyrzeca pracuje dzisiaj w tej firmie?
  autor: gość

  (21 października 2017 22:53)
  ??
  Wiedzący, po ile prosięta w Międzyrzecu??
  autor: Baba

  (21 października 2017 14:31)
  Nie chodzi proszę Pana o pasek, tylko o datę do której dany tekst sponsorowany ma się znajdować tam, gdzie się znajduje. Miłego dnia życzę.
  autor: admin

  (21 października 2017 08:03)
  Data
  Chodzi o przewijający się pasek.
  autor: Wiedzący

  (21 października 2017 08:02)
  Do Lukasz
  Zauważyłem, że daty tekstów sponsorowanych są do przodu aby wyświetlały się jako pierwsze. Pieniądze zabijają rozum.
  autor: Wiedzący

  (20 października 2017 18:52)
  .
  Po ile ryby do zarybień , wie ktoś????
  autor: .

  (19 października 2017 15:07)
  data
  dziś mamy 19-10-2017 g:15:06 a tekst jest z "21 października 2017 03:26:54 | autor: Tekst sponsorowany " jak już coś piszemy droga redakcjo to niech to będą rzetelne wiadomości
  autor: Lukasz

  (18 października 2017 12:43)
  Fajnie tylko mam prośbę do władz. Róbcie tak by dzielnica przemysłowa była w 1, 2 miejscach a na około całego miasta. Tak by żyło się lepiej, z dala od przemysłu.
  autor: gość

  (15 października 2017 12:54)
  Cały Międzyrzec wie tylko gość poniżej nie. Za cmentarzem, gdzie pan Grzyb miał dziesiątki firm nam ściągnąć.
  autor: qwert

  (11 października 2017 08:40)
  vito
  Peany, opis na stronę, ale adresu firmy brak. To gdzież ona przy jakiej ulicy powstaje ta firma. Obejrzeć nie zaszkodzi.
  autor: zulka

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny