Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
9°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Po służbie namierzył złodzieja

7 czerwca 2020 20:09 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Policjanci odzyskali skradzione mienie

Międzyrzeccy policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca Siedlec, który okradł sklep na terenie naszego miasta.

Do zdarzenia doszło na terenie Międzyrzeca Podlaskiego w miniony wtorek. Łupem sprawcy padły papierosy oraz alkohol. „Amator cudzego mienia" nie pogardził też wędliną. Ogólną wartość strat oszacowano na kwotę ponad 12 tys. zł.

Tego samego dnia funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego międzyrzeckiego komisariatu wracając po zakończonej służbie na jednej z ulic miasta zauważył siedzącego na ławce mężczyznę. Podejrzenia policjanta wzbudziły pakunki, które posiadał. Część z nich znajdowała się w reklamówkach z logo okradzionego sklepu. Kryminalny postanowił zweryfikować swoje przypuszczenia. Dodatkowo skontaktował się z funkcjonariuszami patrolującymi ten teren. Podjęte działania potwierdziły podejrzenia policjanta.

REKLAMA

38-letni mieszkaniec Siedlec w reklamówkach posiadał część skradzionych przedmiotów. Mężczyzna zatrzymano do wyjaśnienia. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, miejsce ukrycia pozostałych artykułów. Okazało się, że sprawca pozostawił je na jednej z opuszczonych posesji.

Policjanci zajmujący się sprawą ustalili, że nie jest to jedyny czyn na koncie 38-latka. Mężczyzna podejrzany jest też o kradzież roweru na terenie Międzyrzeca. Do zdarzenia doszło na początku maja, a przestępstwo nie zostało zgłoszone organom ścigania. W jednym w lombardów na terenie Siedlec policjanci odzyskali jednoślad. W tym wypadku pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 2,5 tys. zł.

Mieszkaniec Siedlec usłyszał już zarzuty. Odpowiadał będzie za kradzież i kradzież z włamaniem, a także oszustwo na szkodę lombardu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (9 czerwca 2020 10:24)
  Jestem w szoku ! W pozytywnym szoku ! Kiedyś zadzwoniłem na policję, że grupa osób włamuje się do kiosku ruchu w centrum miasta. Wszystko widziałem z okna. Nawet podałem jaką ulicą należy podjechać, aby ich złapać na gorącym uczynku. A policja o trzeciej w nocy przyjechała do centrum na sygnale. Efekt był wiadomo jaki. Jak tylko usłyszeli sygnał, to rozbiegli się.
  autor: gość

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny