Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
5°C
Kontakt
gmina Drelów

Remont w kościele parafialnym. Msze tylko w Horodku

5 kwietnia 2021 22:56 | autor: Anna Ostapiuk
Parafia Rzymskokatolicka pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Drelowie (fot. Parafia Drelów)

Drelowska parafia poinformowała o rozpoczęciu prac remontowych, w trakcie których msze święte będą odprawiane tylko w Horodku.

6 kwietnia rozpoczynają się prace remontowe w Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Drelowie. Z uwagi na na szeroki zakres prac oraz ze względów bezpieczeństwa, w trakcie trwania remontu, tj. od środy 7 kwietnia aż do odwołania, msze święte będą sprawowane w kaplicy pw. Świętego Onufrego w Horodku.

Kompleksowe prace remontowe i konserwatorskie, w ramach których nastąpi wymiana posadzki, malowane ścian i montaż ogrzewania podłogowego, a także renowacja ołtarzy, odbędą się m.in. dzięki środkom unijnym w kwocie niemal 700 tys. zł pochodzącym z dofinansowania projektowego "Osi priorytetowej 7 Ochrona dziedzictwa kulturowego i naturalnego Działanie 7.1 Dziedzictwo kulturowe i naturalne - projekty lokalne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020” (więcej ⇒ Remont świątyni )

Dodaj swój komentarz:
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny