Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
6°C
Kontakt

Skorzystają z rządowego funduszu

20 września 2019 09:52 | autor: redakcja
Ulica Puławskiego przed drugim etapem remontu (fot. UM Międzyrzec Podlaski)

Powiat bialski oraz miasto i gmina Międzyrzec otrzymają dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.

Inwestycje planowane na terenie gminy Międzyrzec Podlaski oraz miasta Międzyrzec Podlaski znalazły się na liście zadań rekomendowanych do dofinansowania z rządowego funduszu. W przypadku inwestycji powiatowej chodzi o przebudowę drogę Sitno – Szachy, na odcinku o długości 4,15 km. Planowany okres realizacji, to wrzesień 2019 – sierpień 2020. Wartość projektu wynosi prawie 5,7 mln zł, a dofinansowanie to 2,8 mln zł.

Z powiatowymi planami wiąże się zadanie, które chce zrealizować gmina Międzyrzec. Chodzi o przebudowę odcinka drogi gminnej o długości 780 metrów w miejscowości Sitno wraz z włączeniem go do drogi powiatowej. Realizację inwestycji planuje się jeszcze w tym roku. Koszt to około 420 tys. zł, a dofinansowanie 210 tys zł.

W przypadku Międzyrzeca chodzi o drugi etap przebudowy ulicy Kazimierza Pułaskiego na odcinku o długości 566 metrów. Wartość projektu to prawie 1,2 mln zł, a dofinansowanie około 708 tys zł.

Dodaj swój komentarz:
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (22 września 2019 10:04)
  NADZIEJA
  codziennie sprawdzam , czy jadą już maszyny do prac ....
  autor: mieszkanka

  (21 września 2019 00:21)
  Toż poseł MKD z pisu i co ????
  autor: gość

  (20 września 2019 23:46)
  dokładnie obiecują a mało robią chyba że przed wybieraniem to złote góry a po wyborach jak zawszę cisza jedynie co to wybrać kogoś z PIS to może ruszy się coś w tym Międzyrzecu
  autor: gość

  (20 września 2019 20:54)
  A kiedy ruszy remont ul. Kościuszki tą ul. nikt się nie przejmuje jak będzie dalej rządzić Międzyrzecem Podl. partia PO to tak będzie
  autor: gość

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny