Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
-1°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Tablety z OSE

22 grudnia 2020 12:15 | autor: Anna Ostapiuk
Uczniowie SP w Tłuśćcu otrzymali 25 Szkolnych Pakietów Multimedialnych (fot. UG Międzyrzec Podlaski)

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Tłuśćcu została beneficjentem „Szkolnych Pakietów Multimedialnych OSE”. Placówka została również podłączona do internetowej sieci OSE.

Szkolne Pakiety Multimedialne składają się z 25 tabletów wraz z etui, klawiaturą, rysikiem i usługą mobilnego dostępu do sieci internetowej, świadczoną do końca roku szkolnego 2020/2021.

Sieć internetowa w placówce w Tłuśćcu zapewniana jest w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej, będącej publiczną siecią telekomunikacyjną oferującą szkołom w całej Polsce możliwość podłączenia szybkiego, bezpłatnego i bezpiecznego internetu. Program został zaprojektowany przez Ministerstwo Cyfryzacji, a jego założenia realizuje Państwowy Instytut Badawczy NASK – operator OSE. Realizację projektu wsparła gmina Międzyrzec Podlaski reprezentowana przez wójta Krzysztofa Adamowicza.

__________________________
Źródło: UG Międzyrzec Podlaski

Dodaj swój komentarz:
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (24 grudnia 2020 08:55)
  o
  A kto buchnoł jeden tablet?
  autor: b

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny