Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
11.0°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

W SOSW pamiętali o Babciach i Dziadkach

29 stycznia 2024 20:31 | autor: redakcja/SOSW
Wychowankowie SOSW zagrali bajkę dziadkom (fot. Międzyrzec Info)

26 stycznia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na imprezę przybyli Dziadkowie uczniów, rodzice oraz słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Zebranych serdecznie powitała dyrektor Jolanta Modrzewska, składając przy tym okolicznościowe życzenia. Obecny na uroczystości zastępca burmistrza Paweł Łysańczuk podkreślił rolę dziadków w życiu rodziny i wychowaniu dzieci.

Po oficjalnych wystąpieniach zebrani obejrzeli spektakl "Księżniczka na ziarnku grochu" według baśni H. Ch. Andersena. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie i nauczyciele SOSW, na koniec występu śpiewając „Sto lat” i wręczając gościom upominki. Nagrodzono ich gromkimi brawami.

Po spektaklu prowadząca spotkanie Marta Sobiczewska zaprosiła do wspólnej zabawy, po której wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Rozmowy przy herbacie zintegrowały uczniów, dziadków, nauczycieli i zaproszonych gości oraz zainspirowały do organizacji kolejnych spotkań.


> > > > Foto z Dnia Babci i Dziadka w SOSW < < < <

.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny