Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
11.3°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Wielkie otwarcie pałacu

20 lutego 2024 17:06 | autor: redakcja

Blisko trzy lata trwały prace remontowo-konserwatorskie w pałacu Potockich. 25 lutego międzyrzeczanie będą mieli okazję zobaczyć ich efekty.

Remont rozpoczęto w 2021 roku, po wcześniejszej inwentaryzacji obiektu przez pracownię konserwatorską z Gliwic, która opracowała plan niezbędnych prac. Na inwestycję wydano około 6 mln złotych, w tym blisko 2 mln zł dofinansowania z funduszy europejskich.

Oficjalne otwarcie pałacu zaplanowano 25 lutego o godz. 15. Zainteresowani będą mogli zwiedzić pałacowe wnętrza, wysłuchać prelekcji o historii międzyrzeckiej rezydencji Potockich (godz. 16:00), obejrzeć ekspozycję rzeźb Henryka Burzca i wystawę Michała Borysa „Międzyrzec znany i nieznany” (wernisaż o godz. 17:00), wysłuchać koncertu Trio Amabile (godz. 19). (fot. Urząd Miasta)

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (29 lutego 2024 15:35)
  Plagiatorzy
  Wypisz wymaluj realizują program wyborczy Janusa, kandydata na burmistrza w 2018 r. Szkoda jedynie, że nie zaprosili go na otwarcie jego własnej inicjatywy.
  autor: Gość

  (22 lutego 2024 10:20)
  Jak to dobrze że chociaż co pare lat są wybory to i imprez kupa i pałac zdąży się otworzyć dla zwiedzających.
  autor: gość

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny