Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
-1°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Wkrótce prace na Modrzewiowej i Zarówiu

27 czerwca 2020 11:28 | autor: redakcja
Wkrótce rozpocznie się realizacja II etapu przebudowy ulicy Zarówie (fot. Urząd Miasta)

Władze miasta wspólnie ze Starostwem Powiatowym dokończą przebudowę ulicy Zarówie. Ponadto, dzięki dofinansowaniu z Funduszu Dróg Samorządowych, ulica Modrzewiowa doczeka się asfaltu.

Zarówie to droga powiatowa. Jednak inwestycja jest współfinansowana przez miasto. Zarząd Dróg Powiatowych rozstrzygnął już przetarg na drugi etap inwestycji, czyli położenie asfaltowego dywanika na odcinku drogi od ul. Drohickiej do ul. Zawadki (długość 0,47 km). Wykonawcą będzie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A. Koszt inwestycji to ok. 354 tys. zł. Po połowie zapłacą powiat i miasto.

W Urzędzie Miasta rozstrzygnięto przetarg na budowę ulicy Modrzewiowej (długość 0,43 km). W ramach inwestycji powstanie asfaltowa nawierzchnia z kanalizacją deszczową i aktywnym przejściem dla pieszych. Wykonawcą będzie FHU MARS z Międzyrzeca Podlaskiego.

Na budowę ulicy Modrzewiowej władze miasta pozyskały dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości 603 326 zł.

Dodaj swój komentarz:
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (22 lipca 2020 08:41)
  Mieszkańcy zatorza zawsze traktowani są po macoszemu.Brak nawierzchni,zarośnięte pobocza to norma.
  autor: Gość

  (22 lipca 2020 08:06)
  pytanie
  A kiedy prace na ul Okólnej? Bo tam żadnej nawierzchni nie ma!
  autor: ja

  (27 czerwca 2020 12:00)
  znowu dla swoich. kiedy ulica kroczkowskiego vel kalenika ? trelinka dziura na dziurze gozej niz na zarowiu gdzie jest asfalt. sprawiedliwosc !
  autor: ulica

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny